Kursy masażu

Witam, serdecznie zapraszam na specjalistyczne szkolenia z zakresu masażu i technik pokrewnych stosowanych w rehabilitacji ruchowej.

Podstawą mojej działalności to  praca w szpiltalu Żagiel Med  i przychodni rehabilitacyjnej Kadrema w Lublinie na stanowiskach fizjoterapeuty , terapeuty manualnego.Moje zaangażowanie i doświadczenie w leczeniu pacjentów z dolegliwościami narządu ruchu postanowiłem przekazać na specjalistycznych kursach  dla lekarzy, fizjoterapeutów, techników masażystów, a także osób chcących rozpocząć pracę w nowym zawodzie jako masażysta. Szkolenia kompleksowo przegotowują kursantów w zakresie przeprowadzania wywiadów chorobowych, stawiana diagnozy i zastosowania odpowiednich technik rekonwalescencji pacjenta.

Program nauczania łączy obszerny zakres anatomii człowieka z praktyczną nauką zawodu. Po ukończeniu szkolenia kursanci przystępują do egzaminu sprawdzającego ich wiadomości, a następnie otrzymuję certyfikat.

Kursy odbywają się w specjalnie wyposażonych salach łączących zajęcia praktyczne i teoretyczne.

Teoria

Wykłady z teoretycznej częśći materiału to wykorzystanie najnowocześniejszych technik przekazu wiedzy jakimi są projektory multimedialne,dzięki czemu kursanci w interesujący sposób poznają tajniki masażu i rehabilitacji.

Praktyka

Sale wyposażone są w specjalistyczne stoły do masażu i inny niezbędny sprzęt do pracy masażysty.

Zainteresowani będą mieli możliwość zakupu stołów renomowanej firmy po promocyjnej cenie.

mgr Jarosław Muzykowski