Kurs Masażu Klasycznego

9366067_s

Kurs  masażu klasycznego z elementami masażu relaksacyjnego 10 h 
Idea powstania kursu „narodziła się” z dużego zainteresowania osób nie mających wykształcenia medycznego, a chcących postawić pierwsze kroki w zawodzie masażysty lub też prywatnie pomagać swoim znajomym, rodzinie w problemach z bólami kręgosłupa itp.Często także swą wiedzę poszerzają kosmetyczki ,które dzięki kursom masażu mogą zaoferować większy zakres usług swoim klientom.

Kurs ten zweryfikuje państwa obawy i odpowie na pytanie czy faktycznie chce dalej uczyć się w zawodzie masażysty czy tylko swoją wiedzę wykorzystam w zaciszu domowym.

Program szkolenia jest tak stworzony, by przygotowywał osoby całkowicie nie znające zagadnień z zakresu medycyny, w tym masażu,do pracy z ludzkim ciałem.

Pamiętaj !!!

Rozpoczynając jakikolwiek masaż trzeba znać wskazania i przeciwwskazania do wykonywania zabiegu na danej osobie, aby nie doprowadzić do tragedii i unieszczęśliwić kogoś na całe życie.

Zapisz się już dziś !!!

Program kursu:
Część teoretyczna

-Anatomia człowieka

-Teoria masażu

-Techniki masażu i ich wpływa na organizm człowieka

-Wykaz wskazań i przeciwwskazań do wykonywania masażu

-Nauka przeprowadzenia wywiadu chorobowego

Wykłady z teoretycznej częśći materiału to wykorzystanie najnowocześniejszych technik przekazu wiedzy, dzięki czemu kursanci w interesujący sposób poznają tajniki masażu.

Część praktyczna

-Opracowanie technik masażu kończyn dolnych, obręczy biodrowej, brzucha, klatki piersiowej, obręczy barkowej, wszystkich odcinków kręgosłupa.

Sale wyposażone są w specjalistyczne stoły do masażu i inny niezbędny sprzęt do pracy masażysty.

Po ukończeniu warsztatów każdy kursant otrzymuje materiały szkoleniowe i certyfikat .Prosimy o zabranie ze sobą strój sportowy i duży ręcznik kąpielowy.

Kurs prowadzi mgr Jarosław Muzykowski, praktyk w dziedzinie fizjoterapii, terapeuta manualny, masażysta, instruktor odnowy biologicznej.

Cena : 200,00 zł

Najbliższe terminy:

13.01.2018  godz. 9.00


17.02.2018 godz. 9.00


17.03.2018 godz. 9.00

Organizator:

Wojewódzki Klub Techniki i Racjonalizacji
ul. Szewska 4
20-086 Lublin

tel. 81 532 13 39
tel. 81 743 67 49

http://www.wktir.pl