O gabinecie Jarosława Muzykowskiego

Rehabilitacja pod kierunkiem Jarosława Muzykowskiego

to pewność zaangażowania w leczeniu pacjentów z chorobami narządu ruchu. Ciągłe szkolenia, konferencje naukowe organizowane przez Polskie Towarzystwo Terapii Manualnej w Modelu Holistycznym, kontakt z wieloma pacjentami daje możliwość prawidłowego diagnozowania i leczenia chorób kręgosłupa, stawów biodrowych, stawów kolanowych iinnych.

Jarosław Muzykowski
, Fizjoterapeuta

Dbamy o Twoje zdrowie

Najwyższe standardy

Przez lata doświadczeń w kontakcie z pacjentem bólowym, wypracowaliśmy najwyższe możliwe standardy postępowania diagnostycznego i fizjoterapeutycznego.

Naszym celem jest szybka i trafna diagnoza, a następnie celowane i skuteczne leczenie. Podzieliliśmy diagnostykę pacjenta na dwie strefy:
-fizyczną (badanie narządu ruchu)
-emocjonalną (poszukiwanie objawów stresu ).

Naszym mottem jest „leczyć przyczynę, nie objaw”.

Zdrowie psychiczne i fizyczne

Badanie fizjoterapeutyczne stało się ostatnimi czasy składową wielu czynników. Wyznaczyliśmy z nich najważniejsze aspekty tj. zdrowie fizyczne i psychiczne.

Według najnowszych doniesień ze świata medycyny, niemożliwe jest prowadzenie skutecznej rehabilitacji bez oceny czynników emocjonalnych w ciele człowieka.
Zastosowaliśmy najbardziej efektywne metody wyizolowania czynników emocjonalnych od anatomicznych narządu ruchu.
Tempo życia, natłok obowiązków, presja otoczenia powoduje iż co raz częściej nasi pacjenci przychodzą z następstwami stresu, które to generują zmiany w obrębie stawów kręgosłupa.